| erabianleonard a întrebat:

Vreau un CUBE ( bicicleta) pana in 15-20 milioane, ce imi recomandati?

4 răspunsuri:
| 404namenotfound a răspuns:

Cube AIM v-brake
Cube 260 Race
Costa pana in 2000 Lei si au piese pe masura.

| Brâncuşi a răspuns:

Salut, salut, la momentul de faţă este la modă să ai o bicicletă "cube", momentan n-am văzut în faţa mea o astfel de bicicletă dar este faină, din ce am văzut. Chiar nu mă pricep dar toate se vând mai scumpe, depinde firma care o produce, nu contează în ziua de astăzi ce poate face, numai firma trebuie să fie bună, eu nu sunt de acord. O să mă interesez şi sper să te ajut.
O seara frumoasă!

| erabianleonard explică (pentru Brâncuşi):

O seara frumoasa la fel!

| BotaNorbert a răspuns:

Depinde ce bicicletă dorești mtb/road/city/downhill?