| anonim_4396 a întrebat:

Salut tuturor, este ceva in neregula ca am 15 ani si jumate 1.63 cm si sa zice max 50 de kg, sunt mai slab de felul meu dar na,... intrebarea este daca merita sa fac flotari si exercitii de genul acesta, si sa imi dati niste exercitii pentru masa musculara pe care le pot face acasa... tare aleatoriu am pus ideile

1 răspuns:
| Cori33 a răspuns:

Da,bineinteles ca acele exercitii conteaza. Bazeaza te pe exercitii cu greutati si creste treptat greutatile.gasesti pe net foarte multe exercitii.Alimentatia are un rol foarte important daca vrei sa ai rezultate bune, elimina dulciurile, sucurile si alte lucruri nocive pentru organism.O alimentatie bogata in proteine.