| hackerulxxx a întrebat:

Salut, vreau sa imi cumpar GANTERE A CATE 10 KG PE BRAT FIECARE, vreau sa stiu daca 10 KG e de ajuns sau trebuie greutate mai mare?

Răspuns Câştigător
| ƒутzσaѕa a răspuns:

E de ajuns pentru inceput

3 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

1. iti trebuie reglabile, pentru muschi maresti greutatea folosita, NU numarul de repetari

2. doar cu 2 gantere amarate nu pui muschi.

Ai macar o bara de tractiuni, 2 paralele si o haltera pentru genuflexiuni si indreptari?

Răspuns utilizator avertizat
| babiku11 a răspuns:

Crezi ca pentru un incepator e usor sa faci cu 10kg la brat? Incepe cu 5kg-7.5-10 si tot asa ca, daca te fortezi direct cu 10 si faci 1 serie 2 n-ai rezolvat nimic