| CatalinCataCatalin a întrebat:

Salut vreau sa imi lucrez muschi si sa ii dezvolt dar nu mai stiu ce exerciti sa mai fac puteti sa imi dati cateva idei video daca se poate.

Răspuns Câştigător
| filipm2001 a răspuns:

Salut.
Pentru abdomene iti recomand acest program zilnic. E foarte bun si da rezultate:
http://www.youtube.com/watch?v=pNqrkGnkUWc
Succes;)

4 răspunsuri:
| aL3cs a răspuns:

Salut uite un site unde iti arata cum se fac exercitii pentru toate grupele de muschi http://www.culturism.ro/antrenament...sper ca te-am ajutat

| Pitbullllll a răspuns:

Depinde unde te antrezi acasa sau la sala depinde de tine cum esti mai plinut mai slabut daca esti plinut incearca un defecit caloric daca esti slabut incearca un surplus caloric, iti spun din proprie experienta cu un surplus caloric am ajuns de la 55 de kg la 78, mult succes si ai rabdare cu tine!

| alex1999_5822 a răspuns:

Ei frate asta da intrebare pai sa zicem : flotari, genoflexiuni, sarituri mari, haltere grele, iei ceva tare si ridici si mai ai sa dai cu pumnu sa te antrenezi