| RazvanC28 a întrebat:

Salut! Vreau și eu câteva rețete de shake proteic.

6 răspunsuri:
| Apokales a răspuns:

Cu sau fara pudra proteica? Pentru ca daca este sa pui pudra proteica, atunci poti alege orice shake care-ti place si sa dizolvi pudra proteica in el.

| RazvanC28 explică (pentru Apokales):

Cu

| Apokales a răspuns (pentru RazvanC28):

Atunci fa unul care-ti place si fa-l cat mai slab in calorii, daca vrei sa slabesti sau cat mai bogat, daca vrei sa fii in surplus. Sfatul meu ar fi sa nu pui oua crude, poate dai in salmonella sau altele. Cred ca este important sa alegi o reteta care iti place tie decat sa iti pun pe tava una de care iti este sila.

| RazvanC28 explică (pentru Apokales):

Pai vreau pentru masa musculara, sti vre o reteta?

| Apokales a răspuns (pentru RazvanC28):

Sincer nu m-a interesat niciodata asa ceva. Nu am cumparat niciodata pudra proteica pentru ca nu am nevoie. Sunt un mancau si imi place mancarea solida. N-as suporta sa stau cu shake-uri cand pot sa mananc mancare solida, calumea si sa-mi tina de foame. Cauta pe net ca-i plin si ia-o pe care-ti place, este cel mai bine. Regula nr. 1 cand vine vorba de dieta este ca ea trebuie sa fie sustenabila, iar ca sa fie sustenabila trebuie sa-ti placa. Degeaba iti propun eu un shake luat dupa net, dar care nu-ti place, ti-as face rau. Asa ca nu recomand niciunul, fa alegerea singur.

| fluturas11 a răspuns:

Bună, îți pot recomanda eu un shake proteic. Promovez și acest tip de produs. 80% proteine, este de calitate superioară. Răspunde-mi la acest com dacă doreşti detalii în privat pe o altă rețea de socializare.