| DimaKamil a întrebat:

Salutare am 13 ani 1m 73 și 63 kg vreau sami cresc masa musculara îi face și mie un orar de antrenamente cu exerciții și serii? Dau funda! Urgent de mâine vreau sa mă apuc

1 răspuns:
| sasha898 a răspuns:

Esti dus cu pluta? Mai ai sa le propui oamenior asftel de rahaturi? Ai citit macar un articol despre daune ale steroizilor? Sau tiai stricat sanatatea si viata tu cu steroizi si propui acum la altii, inclusiv la un pustan de 13 ani..., pfff ce idiot esti