| AnDyTzU98 a întrebat:

Salutare. Am 17 ani si as vrea sa fac un sport gen karate sau taekwondo. Se merita sa mai fac la varsta asta?

Răspuns Câştigător
| Mihai78 a răspuns:

Merita nici odata nu e tirziu sar te-as sfatui sa practici un sport care iti va prinde de folos box sau lupte libere judo sau in ideal ceva ce combina mai multe stluri caci in strada sunt mai efective

4 răspunsuri:
| Amilik a răspuns:

De ce sa nu se merite? Sa faci sport se merita la orice varsta.

| AdyColt a răspuns:

Merita. Mai ales genul asta de sport.

| mitika12 a răspuns:

Normal,sportul e bine venit oricand plus ca inveti cum sa te aperi.

| KadarIstvanCosmin2000 a răspuns:

Merita dar nu o sa fi asa experimentat ca si unul care incepe de mic, o sa inveti mai greu, o sa te descurci mai greu. Dar na karate sau kaekwondo nu o fi cine stie ce, da deci ar merita sa te apuci