| anonim_4396 a întrebat:

Salutare!
cum pot si eu sa sar in piscina, cu capul inainte, fara sa raman pe fund? am inteles ca trebuie sa te arcuiesti si sa ti mainile intinse cand intri in apa. imi puteti explica mai pe larg?
si. cum pot sa inot mai repede?

Răspuns Câştigător
| claudiuclaus123 a răspuns:

Sari cu capul in jos si cum ai atins apa te indoi de spate te arcuiesti catre cer si ai reusit dar sa fie piscina ceva mai adanca nu de 1 m

2 răspunsuri:
| deny a răspuns:

Mda...si eu am incercat sa sar asa...pai am intins mainile in fata si am sarit cu capul jos drept inainte

| paparoach a răspuns:

Ok. pe la 1.40 se poate? sau trebuia mai sus, pe la 1.70 - 2?

Si. cum inot mai repede? big grin