| alextz1 a întrebat:

Salutare.Imi puteti spune cum sa sutez cu forta si in acelasi timp si cu precizie?

Multumesc!

5 răspunsuri:
| corolav a răspuns:

Să te antrenezi zilnic în ambele situaţii şi vei reuşi să realizezi cele două deziderate înr-unul singur. Şi, important, să o faci cu ambele picioare, chiar dacă la început îţi va fi greu cu cel care nu e cel natural obişnuit.

| n0matterman a răspuns:

Cu picioru'.

Cu placere!

Forta=cu siretul Precizie=cu latul
Ca sa dai si cu forta si cu precizie trebuie sa "imbini" siretul si latul, nu stiu cum sa-ti explic.Este un fel de lovitura cu latul dar seamana cu cea cu siretul, precizie si forta mare.

| AndreIT97 a răspuns:

Antreneaza-te sa dai ori cu latul ori cu siretul mai tare.

| Ady05 a răspuns:

Concentrarea mare!

| Akebono a răspuns:

Singurul secret nu te lasa pe spate! incearcawinking