| Robert91 a întrebat:

Salutare.imi puteti spune si mie cum sa trimit muzica pe un iphone 3g folosind cablu de date?

Răspuns Câştigător
| Lalala202 a răspuns:

Scuze de intarziere.

Ai o lista in stanga, da? Acolo ai desenat mic iPhone`ul tau, nu stiu cum sa expliclaughing. Dai click si iti apare telefonul tau pe mijloc desenat mai mare. Ai o bara sus(nu aia de la iTunes) unde zice Photos, Podcasts, etc...dai pe Music si acolo dai Sync:d.

4 răspunsuri:
| Lalala202 a răspuns:

ITunes -> Add files to library -> alegi folderu cu muzica pe care il vrei -> intri in aia unde iti apare telefonul-> muzica-> sync
tongue

| Lalala202 a răspuns:

Nu ai pentru ce:*

| Robert91 explică:

Nu merge...nu gasec sync...

| Robert91 explică:

Am rezolvat de aseara...ms mlt oricum...