| axel18 a întrebat:

Salutare!
Mi-am luat recent aceasta Carnitina
http://suplimentexxl.ro/......uid-500ml/
Ce parere aveti?
Ma va ajuta sa slabesc?

3 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Nu,slabitul rezulta doar din deficit caloric, eu as merge pe o dieta bogata in proteine,macar nu as mai simti foamete,dar constipa si da ameteli in primele zile si poate duce in timp la nisip la rinichi, trebuie sa faci un sport,uite am desoperit Samsung healty sunt tot felul de concursuri acolo, care iti da ambitie, vointa, recomand, mergi pe jos zilnic 3 ore macar

| BogdanXD9930 a răspuns:

Arzatoarele de grasimi ajuta la slabit, dar nu fara o dieta echilibrata si sport! In primul rand deficit caloric si de 3 ori pe saptamana fa sport