| andreiush25 a întrebat:

Salutare TPU
Am o problema.
Am observat ca mi s-a dezvoltat pectoralul stang mai mult decat cel drept.
Cand fac flotarile mereu ma uit daca tin mainile la distanta egala si daca le execut corect. :/
Este normal?
Imi e teama ca daca continui, diferenta sa fie observabila.

Răspuns Câştigător
| hideaway a răspuns:

Hey, @andreiush25!
Nu te îngrijora! Este perfect normal! Întotdeauna pectoralul stâng este mai dezvoltat de cel drept! Nu se va observa, stai liniștit și continuă!
Numai bine!

| TheRecon a răspuns (pentru hideaway):

De ce intotdeauna?

| hideaway a răspuns (pentru TheRecon):

Hey, @TheRecon!
Pentru că această este este structura băieților! Oricum se vor egala.
Numai bine! happy

| TheRecon a răspuns (pentru hideaway):

Multumesc! happy

4 răspunsuri:
| Wehes a răspuns:

Nu e o problema grava, in timp se vor egala daca bineinteles lucrezi corect.