| Brancardierii a întrebat:

Deci ca si introducere vreau sa va spun mai intai povestea mea.
Sunt un baiat de 17 ani care candva am fost obez, am avut undeva la 95 de kg iar acum am reusit sa slabesc, am ajuns la greutatea de 79kg si inaltimea de 1, 83m.
Cu toate astea, au trecut 2 ani de atunci si am ramas cu o chestie de care nu pot scapa, un mic strat de grasime in zona pieptului, mai precis in partea de jos... ma gandesc poate este din cauza pielii ramase de la fosta mea "marime" sau poate doar putina grasime care isi face de cap si eu nu stiu cum sa o combat.
Daca cineva stie o rezolvare, va rog ajutati-ma. este destul de inestetic si ma complexeaza atunci cand e cazul sa-mi dau tricoul jos.
Poza : http://i.imgur.com/RBBZ7Gl.jpg

DAU FUNDA! AJUTOR VA ROG, SE APROPIE VARA SI CHIAR SUNT DISPERAT.

2 răspunsuri:
| Expressions a răspuns:

Nu prea am ce sa iti spun despre acel strat, dar iti recomand sa faci sala, sa te axezi mult pe piept. Fa si flotari acasa si in timp o sa fie bine.

| Brancardierii explică (pentru Expressions):

Fac sala cam de 2 ani, cel mai mult fac cardio si piept, si cu toate astea nu rezolv mare lucru...
Am inteles ceva de inot.