| Dony20 a întrebat:

Eu am aproape 16 ani si fac sala de 2 luni!
Fac exercitiile corect dar nu prea am febra! Asta e un lucru rau?
Am inceput sa ridic mai mult ca inainte! A inceput sa mi se formeze muschi!
In cat timp o sa fiu facut bine 2-3 ani?
Am un program la care ma ajutat un baiat mai mare de la sala!
LUNIPIEPT+TRICEPS!
MartiSPATE+BICEPS!
Miercuri:UMERI+TRAPEZ!
JoitongueICIOARE+ABDOMEN!
Vineri:Vineri fac intr-o saptamana BICEPS intr-o saptamana TRICEPS ca stau cam prost la forta din brate!
Fac la fiecare exercitiu vreo 3 -4 serii crescand greutatea de fiecare data!
Vreau sa stiu daca ar trebui sa am febra sau nu a doua zi ca eu fac incalzirea mereu cand merg la sala!

1 răspuns:
| vladut7373 a răspuns:

Este foarte bine ca iti faci incalzirea pentru ca asa micsorezi riscul de a mai face febra musculara