| CataAndrei a întrebat:

- am un program de mers la sala si vreau sa vad daca este bun fac:
luni: piept biceps
marti :spate triceps
miercuri:umeri trapez
joi:picioare antebrate
vineri:brate

Răspuns Câştigător
| SpaNu88 a răspuns:

Scoate bicepsul de luni si tricepsul de marti si lucraza doar vineri biceps+triceps
luni piept-abdomen(partea superioara)
marti spate
miercuri deltoizi-trapez
joi picioare-abdomen(inferior)
vineri triceps-biceps

Răspuns utilizator avertizat
| Cosmin86 a răspuns (pentru CataAndrei):

Si cu energizante si suplimente e tot natural, alae din ce crezi ca sunt facute? happy

Răspuns utilizator avertizat
| Cosmin86 a răspuns (pentru CataAndrei):

Pai da, si astea sunt tot chestii naturale, nu e nimic sintetic, zerul e din lapte spre exemplu. Deci e 100 % natural si cu astea

Răspuns utilizator avertizat
| SpaNu88 a răspuns (pentru CataAndrei):

Nutritive!
nu vreau sa fiu ironichappy

Răspuns utilizator avertizat
9 răspunsuri:
| Petre90praga a răspuns:

Trebuie pauza intre ele,,, nah acum faci cum vrei eu fac : luni piept si bicepsi, marti spate si abdomen mercuri pauza joi umeri si tricepsi vineri coapse si brate sambata gambe si alergat si duminica pauza big grin

| Mănig_Rareş-Gheorghe_1993 a răspuns:

Eu spun ca este bine...