| Jkjkjkjk a întrebat:

Salutare, TPU! Sunt un fan înfocat de Formula 1, iar anul trecut, pe 20 noiembrie 2023 am dat o comanda de pe F1 store de niste hanorace si tricouri in valoare de aproximativ 80 de lire. Pe 10 decembrie m-am uitat pe aplicația unde urmăresc coletul. Acesta era in Africa De Sud. M-am mirat. De atunci am tot încercat sa ii contactez pe cei de la formula 1, dar mi-au spus ca nu pot face nimic.
In România, am cautat niste site-uri de calitate, cu produse F1. Toate sunt foarte scumpe (chiar si de 3 ori mai mult decat pe F1 store).

1. Ati dat vreodată comanda pe F1 Store? Ati primit comanda? Sa mai dau odata comanda?

2. Știți vreun magazin online de F1 care are si preturi mici, cu obiecte originale?

Imi pare rau ca am pierdut banii. Sper sa ma puteți ajuta!

1 răspuns:
Bula
| Bula a răspuns:

Inainte de a comanda si a plati ceva, trebuie verificat site-ul (cine-l detine si de cat timp, de unde este /proprietarul/, recenzii pe alte site-uri, forumuri).
Daca ai cele mai mici dubii, atunci mai bine renunta!