| carhartt a întrebat:

Vreau si eu sa va intreb cam cat costa un fingerboard de la Tech Deck?
Prin Carrefour, Selgros, Cora, Metro. Real. etc?
Cat costa setul acela cu 4 roti, stickere si unealta aceea pentru roti.
Un prieten mi-a zis ca el a luat cu 20 lei din Carrefour Baneasa happy. Atat costa?

Multumesc!

3 răspunsuri:
| lilx3spre10 a răspuns:

Salut, preturile difera de la un amg la altul! De preferat du-te in real i-ati unde tech deck,, why,, pentru ca astea sunt mai bune si rezista mult mai mult! dupa ce ai luat tech deck-u de duci acasa ii desfaci te lauzi cu el juma de zi!laughing si dupa vrei sa inveti scheme>>> si pentru scheme ai nev de rampe.big grin! rampele sunt de 2 feluri : pe care le inventezi sau daca ai stare financiara mai buna sa lasi 3 4 milioane pe niste rampe >> astea depinde de tine! niste rampe se pot inventa din 2 buc de carton si niste carti! sper ca te-am as un pic... big grin

| RappingKrys98 a răspuns (pentru lilx3spre10):

Nu e adevaratbig grin! Eu am tech deck-uri(8-9 erau mai multe dar sau rupt nu in scheme a calacat sora mea pe ele!)si fac numai street fara rampe! Fac o gramada de scheme si mai am inca o gramada de invatat! ASA CA ITI POTI BAGA P*LA IN EL DE VERT(RAMPE)!

| cocolinox a răspuns:

Da 20 lei este peste tot din cate stiu eu!