| Opincaru_Alexandru_1988 a întrebat:

Salutare tuturor. Vreau sa imi iau o proteina si nu ma pot decide intre 5 produse. Voi ce credeti ca ar trebui sa iau?
-ON 100% Whey Gold Standard
-Muscletech Nitro-Tech Performance Series
-Cellucor COR-Performance Whey
-Dymatize Elite 100% Whey Protein
-Dymatize ISO-100
Nu ma intereseaza gustul, atata timp cat este eficient. Si as dori niste raspunsuri bazate pe propria experienta nu pe auzite de la altii sau de pe site-uri. Daca nu cer prea mult, puteti face un top 3 din aceste 5 produse. O zi buna si sper sa primesc cat mai multe raspunsuri.

4 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

On whey gold standand clar.

1. -ON 100% Whey Gold Standard
2. -Muscletech Nitro-Tech Performance Series
3. -Dymatize Elite 100% Whey Protein

Bine, topul meu nu e foarte " exact" deoarece cellucor nu am folosit. In schimb le-am folosit pe restul si am pus clasamentul raportat la ce-am folosit.

| SiLaS a răspuns:

Nitro-Tech si Whey Gold cele mai bune.

| Vladut650 a răspuns:

Eu am folosit ON 100% Whey Gold Standard si nu am ce sa ii reprosez.

| DoBrIsAn a răspuns:

1)On 100%whey gold standard
2)cellucor COR performance whey

Dar ti*o recomand pe prima!

Funda?