| RyanFlame98 a întrebat:

Se mai difuzeaza in Romania TNA(wrestling)? Daca da, va rog sa imi spuneti si mie pe ce post. Dau fundawinking

Răspuns Câştigător
| sylar2007 a răspuns:

Sport.ro nu mai difuzeaza.pe sport.ro e numai RAW, Smackdown si mai nou NXT(in locul la Superstars). Pe nici un canal tv nu e TNA, cred ca nu dau pentru ca e interzis de CNA(nu TNA in sine ci continutul)TNA acum e mult mai violent decat era inainte, nu exista show in care sa nu vezi sange, vanatai sau zgarieturi, unu chiar a ramas paralizat(am citit si in presa americana, pentru ca m-am gandit ca e imposibil din pacate nu e). de cand nu mai e la sport.ro eu urmaresc de pe un site:http://wweo.net/? movie=/list

uitate bine pentru ca e si TNA.actualizarea e de foarte buna calitate, de exemplu wrestlemania am vazut la 3 ore de la terminarea show-lui live, iar TNA la o ora

| RyanFlame98 explică (pentru sylar2007):

Mersi si de fapt NXT nu e in locul la Superstars, Superstar il difuzeaza luni si NXT miercuri

| sylar2007 a răspuns (pentru RyanFlame98):

Atunci scuze am incurcat. oricum te sfatuiesc sa verifici des site-ul ala, acolo apare mult mai repede fata de sport.ro

11 răspunsuri:
| DirectDinBerceni92 a răspuns:

Nu se mai difuzeaza in Romania TNA de mult.

| DavidTheTrueMMAFighter a răspuns:

Nu, nu se mai difuzeaza.Acum mai nou, in 2016, nici macar Sport.Ro-ul nu mai difuzeaza wrestling-ul practicat in WWE, din cauza rating-ul scazut, pe care WWE-ul nu il accepta.

Aceasta perioada de 7-8 ani de wrestling (WWE) pe Sport.Ro, a fost absolut minunata. Urmaream mereu orice show.

Deci, nu, nu se mai difuzeaza wrestling-ul in tara noastra :'(.

Inainte era si TNA pe GSP TV dar, a fost interzis de CNA (fmm), iar acum, si WWE-ul sta,, pe tusa", in tara noastra de doi bani.

Poti urmari orice show WWE, TNA, ROH, UFC (MMA), Bellator (e tot MMA acolo), etc.pe Wrestling-Network.

Wrestling-Network difuzeaza live toate show-urile!

Bafta bro

| SmylleEmy a răspuns:

Da, pe sport.ro!

| LeeoSmeq a răspuns:

Pe gsp luni de la 10 sau 11 dimineata

| johnnymax a răspuns:

Se difuzeaza pe gsp tv sambata 14 iulie 2012 transmite destinaiton x 2012

| SuGeAk a răspuns:

Nu am mai vazut dar incearca pe alt program k pe sport.ro e doar din wwe

| andrei2564 a răspuns:

Pe gsp

| irina_6529 a răspuns:

Da pe gsp tv

| Adrin a răspuns:

Da se mai difuzeaza pe gsptv luni la ora 22:30 adica azi