| AndreiP98 a întrebat:

Se poate face bunny hop pe un mountain bike cu roata de 26 de inci?

2 răspunsuri:
| MadneSsCat a răspuns:

Daca ai suspensii se poate da ai grija sa nu fie cayuciucurile tocite pentru ca eu am avut fisura in umar dupa ce am facut bunny hop cu un bike care avea cauciucurile tocite si care nmici nu era al meu. de atuinci nu mai sar cu un bike pe care nu il cunosc big grin

| catalinas_6487 a răspuns:

Da dar trebuie sa fii foarte bun si sa ai experienta! oricum bhop faci cel mai bine pe o bicicleta cu roti total diferite dar merge!