| Stefanescu_Mircea_1994 a întrebat:

STEAUA in 8-timi :X Ce parere ati avut despre meci? Eu cred ca au jucat superb. Ce credeti ca face cu Chelsea?

Răspuns Câştigător
| XTreme00 a răspuns:

Auzi frate.Steaua a jucat excelent si cine zice ca Steaua nu are sanse cu Chelsea sa nu vorbeasca fara rost. Oricare dintre ele se pot califica.Din cate am vazut Chelsea are probleme acasa, iar Steaua nu.Iti zic eu ca orice echipa poate face asta deoarece mingea e rotunda!

5 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

A meritat steaua sa se califice.
Nu stiu ce face cu chelsea si nu conteaza acum, momentan sa ne bucuram de victoria asta si ce a fi a fi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A fost un meci la fel ca toate celelalte meciuri foarte bune ale Stelei din acest sezon. Steaua a dominat în multe momente ale jocului şi a practicat un joc excelent.

" Ce credeti ca face cu Chelsea? " - Pierde.

| DinamoPCH a răspuns:

Chiar daca sunt dinamovista, recunosc ca a jucat super! A meritat calificarea..mai departe insa, ramane de vazut!

| edytZzza a răspuns:

Eu zic sa ramanem cu picoarele pe pamant. Vom avea un meci foarte greu pe Stamford Bridge, la Bucuresti vom avea al 12-lea jucator si sunt sigur ca vom avea si noi possesia, sincer cred ca nu ne vom califica mai departe. Totusi chelsea e chelsea.

Cat despre meci, fascinant.

| SatanaExistă a răspuns:

Eu personal am crezut in calificare si cu ocazia asta le am inchis gura la toti ce ne criticau ca steaua o va pierde si in seara asta...

Omul meciului a fost Chipciu si Tataruseanu dar sa nu uitam ca toti jucatori a luptat eroic in seara asta si nu le am dat nici o sansa la ajax.

Acum urmeaza chelsea, va fi greu normal dar daca credem DE CE NU?

Fortza Steaua,

m-a facut sa resimt acele emotii de acum 8 ani cand am jucat contra la valencia

STEAUA = ROMANIA

SUNT MANDRU CA SUNT STELIST ADICA ROMAN!