| chiftelutacrocanta a întrebat:

Steaua,Rapid,sau Dinamo?

9 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

Nu tin cu niciuna dintre aceste 3 echipe dar ma bucur mult ca Dinamo a invins Steaua acum recent.Sunt un mic simpatizant al lor de acum incolo
Totusi echipa mea de suflet este campioana si supercampioana 2010-2011 adica Otelul Galati!

| Drimmero a răspuns:

Steaua practic ''nu mai exista'', e intr-un sertar la MaPN, dupa scandalul care a rapit identitatea de la Becali. Poate te referi la Fcsb(clona becaliota) sau la FCSP ( Fc Soarele Pitesti). Iar dintre echipele de sus, STEAUA ramane unica iubire in viata!

| Anonimuserr a răspuns:

Nici una de la noi din ţară e mai bine aşa.
Bine aş putea spune una dintre ele.
Prefer FC Barcelona.

| alexandrualind a răspuns:

Steaua este tare pentru. mine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Astra

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

FC Steaua București, tu?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Spania.

| Rapperităă a răspuns:

Caine pana la moarte. big grin

| vladut94 a răspuns:

STEAUA e cea mai tare din lume ma mira ca tineti cu dinamo voi doi sunt doar niste caini cei de la dinamo la iei nu a ajuns nici un jucator bine singurul jucator care a jucat bine dar a fost putin e mutu dar la steaua au fost hagi popescu care au ajuns la barca si la niste echipe de top siganditiva la keseru tatarusanu chiriches nesu si alte nume mari care sunt la niste echipe mari