| ihacoswhy a întrebat:

Stie cineva daca la palatul copiilor se plateste pentru inot?

9 răspunsuri:
| ihacoswhy explică:

M-am dus sa vad daca se plateste si mi-au zis ca nu pentru ca se plateste numai la performanta imi trebuie doar echipamentul pe care il am :p

| cavalerul11 a răspuns:

Logic ca se plateste doar nu te in fata sa inoti pe gratis nu ca n-ar fi kisto pe gratis happy

| cavalerul11 a răspuns:

Din Bucuresti sunt

| ihacoswhy explică (pentru cavalerul11):

La palatul copiilor din CONSTANTA totul e gratis mai putin fotbalul ca nu sunt chiar de performanta sunt doar ca sa inveti in BUCURESTI se plateste?

| bogdhanel a răspuns:

Se plateste pentru orice activitate din palatul copiilor... cel putin cand mergeam eu asa era. dar preturile sun foarte mici.

| bogdhanel a răspuns:

Vreo 30 - 50 lei mi se pare pentru 1 an. dar depinde poti merge sa intrebi direct la ei.