| Alexmihai4992 a întrebat:

Sunt bune rolele astea http://www.insports.ro/role-worker-kiddy.html dau funda.

Răspuns Câştigător
| XмιѕтιqυєX a răspuns:

Hm.Da, sunt ok rolele. Văd că au roţile bune, din silicon.Dar te-aş sfătuii să te duci la INTERSPORT în Carrefour şi să probezi ca să nu dai banii degeaba.

Baftă!

| Nickname1890 a răspuns (pentru XмιѕтιqυєX):

Unde ai vazut tu roti din silicon? Scrie roti PVC adica din plastic.

| XмιѕтιqυєX a răspuns (pentru Nickname1890):

Greşeala mea. Eu i-am spus să meargă să probeze la intersport. happy

6 răspunsuri:
| Nickname1890 a răspuns:

Nu am detalii tehnice despre ele, dar iti spun de acum ca nu sunt bune.

| Ibrahimovic a răspuns:

Sunt ok.

| RsKd a răspuns:

Da sunt niste role ok.

| Nickname1890 a răspuns (pentru RsKd):

Dupa ce criteriu te iei cand spui ca sunt ok?