| flaviu1996 a întrebat:

Sunt operat de o saptamana de apendicita, zona unde s-a facut operatia este putin umflata,doctorul mi-a spus ca matul unde a fost legat apendicu s-a umflat si ii normal, imi spuneti daca ii normal, dau funda happy

Răspuns Câştigător
| djdani2010 a răspuns:

Pai daca el a spus ca e umflat, probabil ti-a spus daca e grav, si daca ai nevoie de tratament.
Dar cel mai probabil s-a umflat din cauza operatiei, din cate stiu peste cateva zile trebuie sa iti scoata firele.
ai mare grija ce mananci, trebuie sa ti regim.