| Florian000 a întrebat:

Sunt pasionat de parkour si freerunning si as vrea sa ma antrenez am 10 ani 1.51 inaltime 45 kg dar la inaltimea mea e bine zic si eu incerc sa fac multe antrenamente dar sunt unele speciale? numai pentru parkour/freerunning sau cu cineva care m-as putea antrena in ialomita amara sunt la 7 km de ialomita slobozia deci? Funda +vot

1 răspuns:
| Tudor_Uifalean_1995 a răspuns:

Pai trebuie sa faci calestenics adica sa te arunci "exploziv" cauti pe net si gasesti su fa tractiuni bodyweight in general flotari si dips.