| Florian000 a întrebat:

Imi place mult parkourul orce joc cu parkour nu exista sa nul joc : mirrors edge, assasin creed 1, 2, 3, samp cu mod parkour etc dar as vrea sa fac asta in viata reala ma antrenez zilnic (partea superuioara si partea inferioara ) stau in ialomit a amara la 7 kilometri de slobozia daca stiti pe cineva care practica sau niste tutoriale cv sau ba chiar din amara sub 16 ani FundaVOT

4 răspunsuri:
| einsteinchen a răspuns:

Uite ceva ce te-ar putea interesa si ajuta:
http://reborned.ro/cursuri/

Pentru mai multe detalii cauta "cursuri parkour" pe Google.ro si ai sa vezi ca sunt multe rezultate. Succes!

| Florian000 explică (pentru einsteinchen):

La linkul dat de tine am dat la cursuri de parkour dar unde se practica?

| einsteinchen a răspuns (pentru Florian000):

Scrie pe pagina din link-ul meu. Am dat "Copy/Paste" la textul respectiv:

Program :

Marti 18:30-20:30 Locatie : Poalele Mitropoliei (Curs Parkour)

Joi 18:30-20:30 Locatie : Carol (Conditionare + Curs Parkour)

Sambata 09:00-10-45 Locatie : Alex GYm, Strada Prelungirea Ghencea Nr 11(Curs Freerunning + Acrobatii)

Duminica 10:00-12:00 Locatie : Politehnica, Zidul de Alpinism (Curs Parkour)

| Florian000 explică (pentru einsteinchen):

Nu cred ca se face in ialomita slobozia