| R100 a întrebat:

TPU, am nevoie iarasi de voi. In primul rand vreau sa va rog, sa imi spuneti ce ar trebui sa mananc avand in vedere ca fac cate 3 ore de inot pe saptamana. Si sa imi raspundeti la banala intrebare de ce, Dumnezeu dupa o ora de inot nu simt nimic?! Nu ma dor picioarele, bratele absolut nimic desi fac 10-20 de bazine.

3 răspunsuri:
| hummer24 a răspuns:

Trebuie sa mananci ceva bogat in proteine gen carne slaba, si ceva lactate, fructe sau legume de orice fel. In general corpul (muschii) dupa efort au nevoie de proteine.
Poti sa iei si ceva carbohidrati gen ciocolata sau paste fainoase, dat atentie ca pot ingrasa insa daca tu faci 20 bazine nu o sa fie nici o problemawinking

| hummer24 a răspuns:

Nu stiu de ce nu simti nimic dupa antrenament probabil trebuie sa mai adaugi cateva bazine sau sa inoti cu o intensitate mai mare, dar e ok, nu e nevoie sa te doara bratele sau picioarele antrenamentele trebuie sa fie fun

| R100 explică (pentru hummer24):

Merci,Hummer : *