| Byanka26 a întrebat:

TPU! Va rog ajutati-ma! Maine baietii de la mine din clasa au un meci de fotbal cu alta clasa de a 5-a si vreau sa castige dar le trebuie incurajari. Chestia e ca noi nu prea stim texte de genul 5C nu uita ne-ai promis invingerea! Daca stiti voi va rog spuneti-mi-le! Daca maine nu castigam vom fi rusinea scolii.La handbal am pierdut azi pentru ca baietii nu au putut lipsi de la ora si nu ne-au putut incuraja iar baietii din cealalta echipa ne-au facut lazi de gunoaie.Ma simt foarte prost si acum si chiar vreau sa castigam.Ma ajutati? FUNDITA!

Răspuns Câştigător
| daianaroxana a răspuns:

In oceanul pacific, am vazut un peste mic si pe coada lui scria, 5C va castiga!

Hai a 5-a sus pe deal si(adversarii) in spital!
Avem echipa, avem valoare 5C e invingatoare!

Vrem un gol! Vrem un gol! De la (numele jucatorului) din picior!

Hai (adversarii) la culcare ca va dam si pijamale!

S-a strans astazi in tribuna,galeria ce-a buna, pentru noi e sarbatoare, joaca o echipa maree! Hai 5C! Hai 5C!

Si suturi, si pase si goluri noi vrem, din cupa sampanie astazi sa bem!

De-aici la Satu Mare, sa stie orsicare, ca tot 5C e echipa cea mai tare!
Azi toata lumea este minunata
5C al nostru iarasi o sa bata!

Aici ne e cuvantul, atat avem de spus
Decat 5C, nimic nu-I mai presus

Azi toata lumea este fericita
Pentru 5C echipa mult iubita!

Hai 5C, azi flori ti-am luat in dar
Lupta voastra sa nu fie in zadar
Tot mai sus, mai sus, tu, 5C sa fii!

Fie vant, fie furtuna
Fie ger sau vreme buna
Locul meu e in tribuna!

5C-ul nostru chiar daca-i de toti furat. are sufletu curat!

Pe ger, pe timp torid
Dragostea noastra 5C
La bine si la greu
Am fost cu tine si vom fi mereu!

fundita?

3 răspunsuri:
| Melody a răspuns:

C e mare si voinic, X (cealalata clasa) e mic si bea laptic

laughing N-am inspiratie, gasiti voi ceva mai bun.

| VlaDtz99 a răspuns:

Rusine Rusine Rusine sa va fie Ca n-aveti Ca n-aveti Ca n-aveti GALERIE

| Davids98 a răspuns:

Unu,doi,trei, patru x castiga campionatu. cinci, sase, sapte, opt
x (un nume din echipa adversa) e un dobitoc.
cam asa ceva...
fundita?