| enonimox a întrebat:

Trec la perioada de definire musculara,ce pot sa fac sa ma definesc mai repede? L-carnitina? Imi creste masa, dar nu stiu cum sa ma definesc.

4 răspunsuri:
| greyhound a răspuns:

L- carnitina e un supliment, nu o metoda de definire. Alte suplimente bune ar mai fi lipo-6, animal cuts etc.
Dieta trebuie sa fie baza si keto e cea mai buna. Totusi nu e singura optiune, esti liber sa alegi una care ti-e comoda.

| florynmondialul a răspuns:

In primul rand alimentatia:saraca in carbo si bogata in proteine! http://www.culturism.ro/......atori.html

| khwewljewew a răspuns:

Ca sa te definesti baga multe repetari cu greutati relativ usoare.

| Sonny1994 a răspuns:

Printr-o alimentatie adecvata si alege si antrenamentele de tip cardio...