| Lazăr_Ionuț_1999_2pFY a întrebat:

Va salut!
Am 18 ani și m-am apucat de sala, vreau sa cresc mai repede in "volum " și de aceea mi-am comandat Danabol (120 pastile ) + Liv 52, sunt informat destul de bine despre acest "steroid " dar niște păreri in plus nu m ar deranja. O sa revin cu evoluția! Am 67 Kg!

8 răspunsuri:
| siriusblack98 a răspuns:

Daca esti atat de bine informat, stii sa mananci si sa te antrenezi (ceea ce eu personal nu cred) atunci da-i inainte. Sper ca esti constient si de ce se va intampla atunci cand nu vei mai lua sau iti va fi prea lene sa te mai antrenezi.Pentru ca in momentul in care iei steroizi, trebuie sa tragi de x2 ori mai tare decat unul care nu ia asa ceva.Iar tu un incepator sa faci antrenamente hardcore...ma rog.Eu unul as lasa in locul tau steroizii pentru dupa 45-50 de ani.Atunci chiar ai motive sa bagi.Dar la 18 ani nu ai justificari. Oricum, bafta!

| AnastasiaK a răspuns:

Doar Danabol? Fara nimic altceva?

P.s. Luand in considerare greutatea ta si faptul ca esti incepator, sunt convinsa ca NU esti bine informat.

| HadesSs a răspuns:

Il iei degeaba, nu vei avea castiguri prea mari, iti vei deregla organismul atat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

rolling on the floor "evolutia"? Bai copile tu nu ai pic de experientã cu ce se mananca sala, fiind de 18 ani si vrei danabol? Mai ai si 67kg, i-a chinuiete tu 10-20 de ani de sala pana ajungi la 90-100kg natural dupã daca vrei i-a asa ceva.

| Lazăr_Ionuț_1999_2pFY explică (pentru anonim_4396):

Dacă as ajunge natural la 90-100 kg fii sigur ca nu as mai lua așa ceva.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Lazăr_Ionuț_1999_2pFY):

Eu am ajuns la +80kg de la 65kg in 5 ani, dar vezi tu la tine lenea e mare. Mai bine faci cateva luni si ajungi sus cu Danabol, decât sa treci prin sute si mii de antrenamente pânã acolo.Tu fã ce vrei, dar paresimt ca intr-un an-doi te lasi, nemaiavând motivatie sa mergi la sala. Atunci ce ai rezolvat? Nimic.
De efectele adverse nu ma mai bag, ar trebui sa le sti tu "ar trebui"

| Cosmin86 a răspuns (pentru Lazăr_Ionuț_1999_2pFY):

1. de ce sa nu poti ajunge natural la 90-100kg? eu am putut
2. daca il iei simplu 80% o sa fie apa... fara injectii cu testo
3. ti-ai facut macar un ciclu de recuperare dupa?

| JusTPauL a răspuns:

Ca incepator cresti repede. Daca tragi tare la inceput te poti face mare fara steroizi.