| Roliii a întrebat:

Va salut! Am si eu o nelamurire, nu sunt prea dezvoltat fizic, as vrea sa ma duc la sala macar de 2-3 ori pe saptamana, dar in acelasi timp in paralel vreau sa fac si dansuri ca sa-mi urmez obiectivele stabilite fara sa mai pierd timp, doar ca nu stiu cum sa le impart din cauza ca m-as duce de 2 ori pe saptamana si la dansuri (de societate, modern, club, salsa, latino, etc), adica si forta si dansuri parca nu se unesc, cum as putea sa fac, cum as putea sa le impart?

1 răspuns:
| aditimus a răspuns:

Daca ai o zi de sala urmatoarea zi sa fie dansuri 2+3=5 si ai 2 zile iibere pe saptamana