| Anca95 a întrebat:

Voi de cate ori pe saptamana faceti sport? Ce fel de sport?

15 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Și mersul pe jos este tot un sport!
Pa, pa.

| KellyGreen a răspuns:

Pai, sambata: handball
luni, miercuri, vineri: gimnastica
marti, joi, duminica: tenis
in fiecare zi ma dau cu prietenele cu rolele asa ca fac in fiecare zi sport.

| ZvT a răspuns:

Tenisul de câmp e cel mai tare. Aş juca 5 ore zilnic dacă aş avea cu cine.

| vlad89c a răspuns:

Fac inot de performanta de 3-4 ori pe saptaman... luni, marti, miercuri, joi /sau/ marti, miercuri, joi.

| ColorBubbles a răspuns:

De obicei in week-end joc cu prietenele mele badminton! si in timpul saptamanii ma trezesc dimineata si fac exerciti de gimnastica oricare stiu eu....si mai fac si la ora de sport la scoala big grin

| rockmeout a răspuns:

Fac tenis de masa de 3 ori pe saptamana.Pana anul asta am facut fotbal, 2 ani, karate, 2 ani, tenis de camp, 1 an happy

| DarkWerewolf13 a răspuns:

Am auzit de la TV ca este bine sa faci sport zilnic cate 5 minute pe zi.Asta iti va relaxa corpul si mintea.Trupul tau se va dezvolta incet dar sigur

| DragosGr a răspuns:

Inot(sambata).
Fotbal(luni,vineri).

| Xployd a răspuns:

Eu unul in momentul de fata practic mersul cu carjehee heestraight face

| FlorinelG a răspuns:

Sexul este cel mai bun sport, eu fac de 4-5 ori pe saptamana

| lovedoggy a răspuns:

Cam de 4 ori pe saptamana merg la inot si fac si gimnastica.

| Capitan a răspuns:

In fiecare zi
un sport ar fi si aruncatul cu privirea

| AntonikaBebika a răspuns:

Bunaaa'! Sa stii ca e bine sa faci sport, eu fac in fiecare zi si imi place mult handballu'l, dar thu faci ce sport doresti si ce iti place. Noapte buna;*:*

| AntonikaBebika a răspuns:

Eu am facut, si inca mai joc handabll de 2-3 ori pe saptamana, luni, marti, joi.:*