| Sunshine123 a întrebat:

Vreau exercitii pentru slabit la sala pe aparate. Orice video cu exercitii si nr de seturi ma poate ajuta.

4 răspunsuri:
| peperonies a răspuns:

Slabitul se face in bucatarie nu in sala. daca vrei sa slabesti nu mai bea altceva in afara de apa si nu mai manca nimic facut cu zahar, faina, orez, cartofi, cereale.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca fata ai nevoie de Mai multe seturi si repetari 3 cu 10, 2-3 cu 20 de repetari, 5 cu 10-12
Singurul aparat care iti trebuie este un power rack si o banca, incepe prin a face fandari si genuflexiuni cat Mai multe si corecte dupa du-te si fa cu bara si ganterele podul fundului, trustul soldului.

Alte aparate Mai este unul de hiperextensia spatelui si bad girl

| Surtulecs a răspuns:

Buna! Uite un link catre canalul unui antrenor. Acesta are multe videoclipuri legate de grupele musculare si alimentatie(seturi de exercitii, suplimente, informatii etc.) Acesta iti arata cum se lucreaza corect exercitiile.
https://www.youtube.com/user/Angelfitnesss

Sper ca te-am ajutat!