| Sorinacio a întrebat:

Vreau niste exercitii pentru maini,picioare si abdomen, dar in special pentru abdomen fiindca aceasta vara vreau sa slabesc si sa pun niste muschii.Puteti sa ma ajutati.

4 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Nu prea ai cum sa slabesti si sa faci muschi in acelasi timp. Cand faci muschi ai nevoie de surplus caloric ( 4-5 mese pe zi bogate in proteine ), cand slabesti ai nevoie de deficit caloric.

Du-te la sala si fa-ti un program, stabileste-ti obiectivele clar. Daca faci exercitii haotic nu te ajuta prea mult.

| IoannaMnt97 a răspuns:

Incearca videoclipurile oferite de programul abdomen plat. le gasesti pe net. se poate slabi din asta... si din alergat
. iar pentru muschi. mergi la sala. sau trage de fiare laughing