| Junseng a întrebat:

Vreau sa cresc in inaltime am 1.75 si 18 ani.Mai crec macar 1.80? Si niste exercitii pentru inaltat in afara de ciclism si inot.

2 răspunsuri:
| aXy99 a răspuns:

Nu exista exercitii care te inalta. Nu prea ai ce face. E posibil sa mai cresti cativa cm, dar nu te astepta la minuni. Oricum, nu esti foarte scund.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Basket. Am auzit ca este destul de eficient. Desi nu stiu daca la 18ani te mai poti inalta, dar poti incerca, este si distractiv pe de-asupra