| Larisaaaaaaaa133 a întrebat:

Vreau sa dau jos burta. ce exercitii sa fac...am facut o gramada de abdomene si inca le fac in fiecare zi 50 de abdomene +alte exercitii... vreau neaparat sa slabesc. ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| Vögeln a răspuns:

Iti spun eu!(si eu am slabit si inca incerc sa slabesc. am slabit 2 kg in 2 saptamani jumatebatting eyelashes )
-nu mananci dupa ora 7(sau cu 4 ore inainte de culcare)
-nu mananci fructe dupa ce mananci(nu conteaza fucul idee'i ca atunci se pune mancarea.)
-nu trebuie sa faci abdomene(eu le zic abdominalebig grin) pentru ca astea's pentru forta. mai bine alergi(ideea'i sa transpiri)
-seara nu mananci aproape deloc
-dimineata mananci bine(ca sa nu'ti fie foame in timpul zilei)
-nu manaci dulciuri pea multe(o prajitura. cel mult 3 patratzele de ciocolata pe zi... ex:magura)
-mananci doar 1 felie si jumatate de paune la masa(mai putin seara. atunci cam 1 felie e de'ajuns)
-si cam atattongue
(aaa si am ajzit sa o femeie si'a pus sub pantaloni o folie de celofan. ca sa transpireworried...da' mai bine nu incercalaughingrolling on the floor)...straight face)
Sper ca ti'am fost de ajutor si succes la slabittongue:*
funditabatting eyelashes?

5 răspunsuri:
| PetreConstanta a răspuns:

Cumparati o sauna portabila cu aburi pe care o folosesti in camera cumpara crema pentru slabit te ungi intri acolo si stai 30 minute pe zi si gata burta uita-te pe net si cauta se gasesc de vanzare la pret de 300 ron bafta

| midiots a răspuns:

Ai incercat sa alergi?
Da-te cu rolele sau fa un sport

| gabrielutzu a răspuns:

Lasa asa, cu burta, ca esti sexi.Cine te place cu adevarat te place atat sclembera, cat si burtoasa.Nu iti mai fa atatea complexe inutile.

| AmandytaErhan a răspuns:

Stiu eu un exercitiu foarte bun. se executa in apa. cand esti in apa pui mainile in lacatica (pui miinile ca cum ai sta pe banca doar ca linga burta nu mai sus si faci o incheietura intre degete) apoi pur si simplu apropii si indepartezi miinile de burta (nu mai mult de 30 cm)nu prea repede si timp de vo 15 min pe zi cu intreruperi. ai sa simti cum muschii burtii lucreaza sper ca ai inteles e foarte simplu!