| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa dau jos burta. ce exercitii sa fac...am facut o gramada de abdomene si inca le fac in fiecare zi 50 de abdomene +alte exercitii... vreau neaparat sa slabesc. ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| PurpleLadybug a răspuns:

Continua sa le faci pe cele care le faci deja, nu va trece mult timp pana vor aparea rezultatele;).
Sau poti intra pe www.feminis.ro. acolo sunt filmulete cu pilates, tae bo si multe altele pentru diferite zine ale corpului;)
take care:)>-

8 răspunsuri:
| T30D0RA a răspuns:

Vezi mai intai sa faci incalzirea si apoi sa te apuci de exercitiile pentru abdomen.

| VladyCristian a răspuns:

Eu iti recomand sa tii un regim strict si sa mergi de 3 ori pe saptamana la sala de fitnesswinking

| catalinutz1288 a răspuns:

Intra pe youtube si scrie la searh,, 8 minutes abs ". Faci exercitiile alea in fiecare zi + mancare sanatoasa si o sa se vada rezultatele.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Iiiiii

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

50-20

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Incearca sa faci maxim 200 de abdomene in fiecare zi si vei vedea ezultatul

| Malvinutzz@ a răspuns:

Si eu sunt cam in aceiasi situatie ideal e sa nu bei cu acid si sa nu mananci dupa 6 searahappy