| BounceOne a întrebat:

Vreau sa imi cumpar sau sa-mi construiesc un bmx. Ajutati-ma, va rog, cu cateva site-uri de unde as putea cumpara piese ieftine dar bune. Multumesc >big grin

2 răspunsuri:
| Ibrahimovic a răspuns:

Nu cred ca poti cumpara de pe net toate piesele necesare pentru a construi un bmx din bucati...

| dudu13 a răspuns:

Daca nu te pricepi sa o construiesti de la zero si mai ales daca nu cunosti toate piesele mai bine cumparati una happy E mai usor sa cumperi un bmx gata asamblat decat sa il cumperi pe piese, si nu iti garantez ca o sa gasesti toate piesele sa le cumperi. Bafta!