| RazvanSmile a întrebat:

Vreau sa slabesc! Am 78 de kg si 1.75(sunt baiat), am 14 ani.Mananc sanatos,fac sport in casa(voi merge la sala din martie, cand se incalzeste) si beau ceai verde.Ce as mai putea face?]

Răspuns Câştigător
| bObby123 a răspuns:

Tino tot asa pana in martie ca faci bine ceea ce faci.
Dupa ce vei merge la sala o sa iti spuna instructorul de acolo ce exercitii sa faci, ce sa mananci si ce sa nu!
bft

12 răspunsuri:
| Konata a răspuns:

Buna!
Continua tot as! Nu cred ca mai ai nimic de facut daca zici ca mananci sanatos si faci sport in casa. Incearca sa faci multe exercitii. Nu te limita la 20 de abdomene sau altele. Forteaza-ti muschii ca sa arzi cat mai multe calorii.
Succes!

| AndraNicoleta a răspuns:

Din cand in cand, tine cate o cura de detoxifiere de 10 zile. Tot ce trebuie sa faci este sa bei 2-3 cani pe zi de ceai detoxifiant si sa mananci in special legume si fructe. Marele secret al acestei cure consta in faptul ca timp de 10 zile va trebui sa renunti complet la alcool, bauturi carbogazoase si sare.

In rest este ok cum procedezi. Ai mai putea incerca sa alternezi ceaiul verde cu ceai de papadie si ceai de frunze de soc.

Si inca ceva, cel mai eficient ceai este cel "planta", nu cel la plicutele. Nu stiu de care consumi tu, insa multi fac greseala sa-l aleaga pe cel la pliculete...ca este mai usor de facut.

Mult succes!

| Cosmin86 a răspuns (pentru AndraNicoleta):

Unde gasesti ceai verde "planta"?

| AndraNicoleta a răspuns (pentru Cosmin86):

La plafar.

| Veleno1 a răspuns:

Sa ai rabdare!

| C0L0R a răspuns:

Inotul ajuta 50% + ce faci de obicei si iese 100%

FUNDA? xD

| Cosmin86 a răspuns (pentru C0L0R):

Esti femeie de vrei funda?

| C0L0R a răspuns (pentru Cosmin86):

Ce vrei mah? ca nu inteleg

| Cosmin86 a răspuns (pentru C0L0R):

Ai adaugat "funda?" dupa un raspuns, deci ori esti gay ori esti o femeie frustrata

| C0L0R a răspuns (pentru Cosmin86):

N00b laughing

| Cosmin86 a răspuns (pentru C0L0R):

Da, esti. Noob si gay.

Copil mic, cersetor de funde de 2 bani

| boghy123 a răspuns:

Eu am 13 ani. 1.75 si am 57 kg straight face... cel mai bine intrebi un specialist despre ce poti si ce nu poti sa mananci tongue bft