| claudiu95_8443 a întrebat:

A ba nu am gresit data e pe 21 decembrie 2012 TPU sfarsitul lumii scuzatima au spus oamenii de stinta asta au pus si timpu va arat :)) cate zile mai avem de trait http://www.2012unlocked.com/ uitati-va plsss si dati-mi comentarii cate vreti voi dau funda la toti promit si voturi la toti ca doar o funda merge da dau funda promit intrati pe ala care vil am dat 2012 unlocked

Răspuns Câştigător
| Angel0 a răspuns:

O sa faci otita daca asculti toate tampeniile.

3 răspunsuri:
| Hombre a răspuns:

Ce esti disperat asa frate, nu vezi ca vrea sa-si vanda cartea,
"2012 Secretele Unlocked"? Bagati-ai funda aia undeva, ori esti troll ori esti prost.

| Klepto a răspuns:

Ii spam deja nenea troll cu avatarul cu un barbat jumatate gol, esti sigur ca nu vrei sa intrebi ceva de sexualitate?

| citrixma a răspuns:

Nu va amagitii nu vine sfarsitul lumi se termina calendarul lui maya, daca ne-a creat Dumnezeu nu ne-a creat sa ne distruga.