| proiectlafizica69 a întrebat:

Am de facut un proiect la fizica si din moment ce nu am stiut ce sa fac si nici resursele sa fac ceva si chiar timp limitat (3 zile), m-am gandit maine sa arat profei o lanterna dezasamblata.
Practic o placuta cu leduri, 2 fire legate de niste baterii si sa zic ca am gasit placuta prin casa si am lipit firele de baterii. Stiu ca suna banal si chiar este, dar am scuza timpului, ce ziceti suna credibil?

1 răspuns:
| I0nuT55 a răspuns:

Eu personal n-as crede laughing