| mmc170597 a întrebat:

Am si eu nevoie de un subiect pentru un articol de ziar ...ma poate ajuta cineva?

Răspuns Câştigător
| BeAmazing a răspuns:

Hey! Pai ai putea face despre: salvarea naturii; despre un animal ranit...; cat de mult polueaza masinile; despre copii nevoiasi; cum ai putea sa te lasi de fumat... Sper ca te-am ajutatwinking!

6 răspunsuri:
| Neworder21 a răspuns:

- problemele umanitatii.
- cum asiguram un viiotor mai bun.
- cum un om poate schimba lumea.

La aceste teme, cu siguranta este muult de scris, + ca este in folosul nostru.

spor la munca, si multa inspiratie.

| sabin89 a răspuns (pentru Neworder21):

Daca el vrea ceva "entertaining", trebuie sa scrie ceva distractiv. Nu despre problemele umanitatii.

| SometimesSomehow a răspuns:

Depinde ce tema ai prefera sau ar trebui sa fie happy Monden, Financiar, Entertaining.

| mmc170597 explică (pentru SometimesSomehow):

Nu conteaza, probabil entertaining

| sabin89 a răspuns (pentru SometimesSomehow):

"Monden, Financiar, Entertaining". Doua cuvinte in romana si unul in engleza. De ce asa? Nu avem si noi un echivalent pentru "entertaining"?

| mmc170597 explică:

As dori din domeniul entertaining