| D3nna a întrebat:

Voi credeti faza cu apropierea lunii, adica cutremure ma rog dezastre naturale. Mie mi-e frica. Voua?

12 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

Este posibil sa se intample, este posibil si sa nu se intample. Ultima data cand a fost asa, s-a intamplat tsunami-ul din Indonezia.Sa speram ca nu va fi nimic. Dumnezeu sa ne ajute! Numai bine! Oricum va fi interesant sa vedem luna mai aproape si mai mare!

| mihaibrasov a răspuns:

Pai maine seara (19 martie) afli singura raspunsul. Nu ne mai bâzâi laughing

| MeScorpion a răspuns:

Si mie mi-e frica. am facut pipilica in pantalonasi.
Nu ai ce sa faci daca vine sfarsitul lumii decat sa-l astepti.

| DorelSudoru a răspuns:

Hahaha laughingO sa ai luna la picioare nu esti fericit/a?

| dexro a răspuns:

Mai e o prostie sa iti fie frica! Nu este prima data cand se aproprie luna atat de mult... Astea pe la tv si pe net care zic ca o sa se intample nu stiu ce naiba abereaza nu stiu despre ce vorbesc au o gandire schizofrenica cand explica de ce o sa se intample nu stiu ce dezastru atunci cand pica trei mere in cap la nu stiu ce gandac...

| PyScHoTeLRoOz a răspuns:

Da si mie imi e frica rau ...nu stiu

| sixtythree a răspuns:

Da! Luna va fi la perigeu azi, maine poate si poimaine. Dar faza cu "dezastrele si cutremurele" nu-i adevarata. N-ai de ce sa-ti fie frica. Nu lua tot ce se spune in seama ca o sa vezi c-o sa fie binatongue

| Daniella a răspuns:

Mi-a fost prima oara cand am auzit.Dar acum sa fim seriosi, de cate ori nu au mai anuntat ei sfarsitul lumii?
Ca si atunci cand vom exploda cu totiilaughing.Nu e prima oara cand abereaza.oh go on.Asa ca nu mai crede tot ce zic astia.Cand o fi sa vina, va venihappy

| Gabytza_5389 a răspuns:

Dumnezeu a dat play... Dumnezeu pune stop tongue

| kurtisnotdead a răspuns:

OOO,ce intrebare interesanta.Pai,maine am auzit ca va fi.Dar cine stie de unde sa stiu eu, daca am 9 ani? Dar am auzit ca in 2001 a anuntat ca va fi sfarsitul lumii si n-a fost.Deci nu ai de ce sa-ti fie frica. Pa Pa

| NastaseAlina a răspuns:

Sincer si mie pentru ca sub tara noastra se afla una dintre cele mai importante placi tectonice din lume si va fi o reala problema dar stai linistita ca toate inspectoratele au fost puse la curent si sunt pregatite in caz de orice si daca ai o pivnita te poti baricada in ea asa este cel mai indicat;-))))

| Monica_1290 a răspuns:

Sa apropiat si acum 5 ani.