| κλάους a întrebat:

As avea niste nelamuriri inlegatura cu Ouija Board adica am citit pe mai multe siteuri si zice ca se vindea in magazine pentru copi(pe post de jucari)
daca cineva a avut o asa experienta sa-mi zica daca zice adevarul sau daca se poate intreba despre ori ce. Nu as dori so folosesc doar ca imi place sa aflu mai multe despre aceasta Ouija Board.Va rog nu ma luati in ras sau sa nu lasati commentari care nu au nici un sens. ThX

Răspuns Câştigător
| AudAlbNegru a răspuns:

Se zice ca prin ea putem comunica cu spiritele

2 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Aoleu. Daca stii pe candva care are asa ceva zii sa o dea in foc.Nu e de gluma cu asa ceva. E placa de spiritism.In mod normal nu ar trebui sa aiba nimeni asa ceva! Sa nu te atingi de ea ca poti intra in contact su spirite malefice! sad
Asculta-ma ca stiu ce vorbesc!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dap cica vb cu spirite n-am incercat dar nu stiu care e adv uni zic ca merge alti ca nu. incerca si gata s-ar putea sa mearga (ASTA CRED YO)