| anonim_4396 a întrebat:

A incercat cineva feng shui in casa sa, pentru a-i merge mai bine, pentru a avea armonie, noroc, o situatie financiara si sentimentala mai buna etc?

5 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

A încercat o mătuşă de-a mea. 10 zile mai târziu a fost concediată rolling on the floor.
Poate pentru că feng shui-ul era prea... şui?!

| Vizitiul a răspuns:

Nu! Ci doar pentru a avea longevitate...in organ si copii sanatosi...in cazul in care-i face presupusa sortita.

| Malphas a răspuns:

Mi-am pus o pereche de bikini roşii într-o vază.

| TheJeryk0 a răspuns:

Feng Shui?
Incearcal pe Dumnezeu, atunci vei vedea ca-ti merge mai bine, armonie in casa, noroc, etc.
Dar numai cu dragoste adevarata fata de Dumnezeu, nu falsuri...
Nu te mai increde in aceste prostii. iti asezi patul in fata usii si ai ghinion... sunt niste prostii.

| giuly a răspuns:

Mi-am pus o fântână arteziană pe tavan şi chiar a avut efect! De atunci nu mi-a mai zis nimeni că put.