| oanna_4635 a întrebat:

Am si eu o nelamurire. dau fundabatting eyelashes
Ca sa pot sa deschid calculatorul trebuie sa apas de mai multe ori pe butonul de la unitate(uneori se aprinde butonul, dar se stinge imediat). In final dupa ce se deschide imi apare o cheestie Adobe(comenzi cu F1, F2...). Intrebarea este :Cauza este tripla sau firul de la spatele unitatii(trebuie schimbat)? Multumesc!

Răspuns Câştigător
| MrWrestleMania a răspuns:

Incearca sa tii apasat vreo 10 sec pe butonul de la unitate, iar cand iti apare aia cu Adobe nu faci nimic, ca daca apesi F1 intri in BIOS asa e la mine. Daca nu ti se deschide deloc inseamna ca e un virusel ceva...IN nicun caz firul de la spate NU trebuie schimbat. Dai banii degeaba pe o chestie care nu are legatura cu asta. Mai bine consulta un specialist.

2 răspunsuri:
| costis a răspuns:

Nu mai umbla la el, sa nu fie sursa proasta si pe duca. Daca e in garantie du-l la service. Ma refer la partea pana la Adobe, adica apesi si nu se deschide. De la sursa, daca pica, se mai poate duce si altceva.

| LenaCresida a răspuns:

Se mai intampla sa-ti apara cu Adobe, ( mie imi apare cu nortonAV ). nu mi-ai spus daca calculatorul e vechi... poate ca atunci trebuie schimbat firul > succes! happy