| Codrinela a întrebat:

Buna, am o problema
De fiecare data cand deschid calculatorul tot scoate un sunet dar in continuu ceva gen BIP BIP BIP BIP
si apas enter
nu se mai aude dupa
Cand se deschide si apare desktop-ul:
Apas pe browser se deschide de vreo 10 ori
folder la fel
deschid steam, mi se deschide un joc singur
A da si am avut pc in alta camera
Recent m-am mutat din aceea camera si de atunci imi face chestia asta
m-am uitat daca sunt toate puse la unitate
la mouse l.am schimbat de 2 ori
la fel
Ce pot sa fac?

1 răspuns:
| BogdanBz a răspuns:

Tastatura e in regula? poate ai tastatura stricata si de aceea se deschis si multe ferestre simultan sau iti intra singur intr-un joc pe steam... daca nu e asta problema, atunci incearca sa scanezi hardul cu un antivirus si vezi daca iti gaseste vreun virus mic. daca da, atunci iti recomand sa formatezi partitia unde ai windowsul si sa instalezi o versiune clean de windows.