| SENEX a întrebat:

Am trei intrebari:
Ce instrumente muzicale imi recomandati?
Voi la ce instrumente muzicale cantati?
Va plac tatuajele?
Merci!

Răspuns Câştigător
| Diana915 a răspuns:

Buna happy

1. Nu stiu ce iti place tie, dar ti-as recomanda chitara.
2.Am chitara, nu prea stiu foarte bine sa cand la ea, dar incet incet merge treaba laughing
3.Da.Insa nu cred ca mi-as face unul tongue

10 răspunsuri:
| Paulla a răspuns:

Depinde ce-ţi place ţie. Eu îţi recomand pianul şi/sau chitara.
Şi da, îmi plac tatuajele. Chiar foarte mult, dar ce legătură are cu asta cu instrumentele muzicale?

| SENEX explică (pentru Paulla):

Daca alegem chitara, merge un tatuaj, iar de alegem si/pianul nu-si mai are locul.

| Paulla a răspuns (pentru SENEX):

Stupid. Atâta timp cât îţi plac tatuajele eşti liber să-ţi faci, nu contează la ce cânţi sau alte chestii de genul.

| AlxMro a răspuns:

1 -Chitara
2 -Cant la instrumentul precizat mai sus de 4 ani
3 - Nu...
4 - Ce legatura are chitara cu tatuajele?

| PinkyFlor a răspuns:

Buna:-)

1. Eu iti recomand pianul si/sau chitara.
2. Eu nu cant la nimic, dar daca as canta mi-ar placea la unele din cele doua de mai suswinking
3. Daa, imi plac, dar eu nu mi-as face! kiss

| CostyMe a răspuns:

Eu cant la pian, chitara si vioara sunt foarte frumoase. cand auzi glasul lin al lor parca intri intr-o lume de basm

| bunny_6472 a răspuns:

1.iti recoand chitara, orga si pianul(f. frum)
2. am de gand sa invat sa cant la chitara
3.imi plac tatuajele, nu am nimic impotriva lor
funda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti recomand chitarahappy
Nu cant dar im-i voi cumpara si eu o chitara.
Imi plac tatuajele dar nu mi-as face.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tautuajele nu prea au legatura cu tatuajele bineinteles dc nu cumva te refereai la o chitara electtrica...dar cea clasica e mai buna

| MeNoNヅ a răspuns:

Buna! 1.Eu ti-as recomanda pianul, orga! 2.Eu cant la pian! 3. Daa, imi plac si am pe mana!