| EmaS a întrebat:

Care a fost cea mai mare dezamagire pe care ati trait-o?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pierderea familiei,atunci cind am crezut ca in sfirsit, Dumnezeu ne intinde o mina, am ramas singur.Numai bine.

19 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Faptul că mi-au trebuit doi ani de zile să realizez cât de crunt am greşit că n-am plecat din România când am avut ocazia.
Da' nu-i stress, a doua oară nu voi mai rata.

| Flav a răspuns:

Cand am aflat ca-s constipat.

| MeScorpion a răspuns:

A fost cand am aflat ca nu exista Mos Craciun.

| carminaburana43 a răspuns:

Faptul ca datorita virstei gasesc greu de lucru.Pe nimeni nu intereseaza cit de bine stiu sa lucrez ce experienta am, cit de rezistenta sunt la efort si cit pot da de la mine intr-un cuvint nici nu m-i se da o sansa sa arat de ce sunt in stare mai am si aspect fizic placut daca am depasit 40 de ani ba am 49 nu vrea sa ma angajeze in comert nicaieri din cauza virstei si imi vine sa ma arunc in apa curgatoare ce trece prin orasul nostru dar nu fac caci si asa sunt vaduva ce fac cei doi copii ai mei care una e in spital ca a suferit accident in primul ei an de facultateiar baiatul mai are un an sa termine clasa a 12.

Răspuns utilizator avertizat
| Dean1996 a răspuns:

Cand stiam sigur ca se va intampla un lucru, si nu s-a intamplat

| PetreConstanta a răspuns:

Vanzarea sau mai bine spus tradarea

| Birjaru a răspuns:

M-am nascut

| DamnedShadow a răspuns:

Cred ca a fost autodezamagirea... uneori ma mir de ceea ce pot sa fiu.

| Razvan_8794 a răspuns:

Momentul in care am decis sa dezamagesc inainte sa fiu dezamagit.

| antonG a răspuns:

Singura mare dezamagire pe care am trait-o a fost ca in vremurile de demult nu am avut parte de prima iubire.

Răspuns utilizator avertizat
| UndiscoveredSoul a răspuns:

Atunci cand am realizat ca am asteptat prea mult pana sa dau tot ce pot... si uneori chiar pare prea traziu...

| allthegoodnamesaregone a răspuns:

Cred ca cea mai mare dezamagire pe care am trait-o a fost momentul in care am realizat ca nu exista prieteni adevarati, ca lumea nu e asa roz cum pare atunci cand esti mic, ca oamenilor nu le pasa decat de propria persoana. Din acel moment, totul s-a schimbat in ochii mei, nu mai privesc lumea la fel cum o faceam inainte si stiu ca singura persoana pe care ma pot baza sunt eu insami...

| monicutza_5552 a răspuns:

Ehh! eu am fost dezamagita de mai multe ori, dar cele mai mare dezamagiri le--am avut atunci cand s-au despartit partintii mei ( dar dupa cateva luni s-au impacat), si a 2 a dezamagire am avut-o din partea mea si anume ca nu am luat bacu din primahappy. a ta care a fost?

| BalcuIrina a răspuns:

Atunci cand am vazut ce minte ingusta pot avea unii oameni cu pretentii de intelectuali ( de exemplu, dirigintele meu, care practic ii pune
pe cei care se bucura ca vine vacanta la Stalpul Infamiei si are o ura incredibila fata de grafferi).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Marea minciuna in care se complace omenirea si care se vrea marele adevar.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Atunci cand am descoperit pentru prima data ca viata poate fi foarte imprevizibila si nu totul poate merge conform planului.

| marina11 a răspuns:

Pana acum (am 11 ani) cand am aflat ca baiatul care il plac s`ar putea sa nu ma placa si cand prietena cea mai buna mi-a spus ca o innebunesc cu un baiat